7 Mart 2018 Çarşamba

Bir Beşiktaş taraftarının Gs ve Fb'lilerin ''Beşiktaş 15 senede 1 şampiyon oluyor eleştirilerine tokat gibi yanıt'' ''örgütlü aptallık''


20 yılda bir şampiyonluk. 15 şampiyonluk desek 300 yıl ediyor. güzel kafa.


sanırsın futbol 2015'te oynanmaya başlamış. belki daha önce de oynanıyordur kardeşim? 90 sonrası ivme kazanan bir galatasaray var evet ama 14 yıl şampiyon olamadığınız dönemler var.

gel gelelim başlığa. daha yazan yok, ne şerefsizliğimiz, ne görgüsüzlüğümüz, ne köpekliğimiz kalmış. 

gelip kulağınızın arkasına tampon yapılınca da küfürbaz diyorsunuz. 

size göre bunların sorumlusu yine bjk taraftarı. tabi ya evet.

ha bir de herkes bize düşman diyormuşuz. bunu diyen birisi 17 takım bize karşı deyip 17 maçın 16'sını kazanıp şike sürecine giren fb, diğeri en ufak bir olayda düğmeye basıldı diye twitter'da yaygara koparan gs. 

arkadaşlar bakın hepimiz aynıyız. sadece siz içinizdeki nefrete kılıf uydurma acizliğine düşmüşsünüz.

ekleme: derbi kazanamıyormuş bu takım doğru düzgün. 

bilgi: geride kalan 342 maçta fenerbahçe 130, beşiktaş 125 galibiyet aldı, 89 karşılaşmada ise taraflar birbirlerine üstünlük sağlayamadı.

bilgi 2: galatasaray'ın beşiktaş'a karşı galibiyet sayısında 120-110 üstünlüğü var. 

futboldan uzak futbolun içinde. ancak ahmaklar bunu yapar herhalde. bir de utanmadan diyorsunuz ki futbol 2 senedir oynanıyor. kusura bakmayın. ben de az ahmak değilim bu kafayı ciddiye alıp cevap verdiğime göre.

edit: kafamız tiner etkisinde olduğundan renkli diyormuşuz. çok ayıp bir şey lakap takmak herhalde öyle anladım.

ölmüşlere küfür ediyormuşuz. süleyman seba zaten eski manchester başkanı. 

rakip hocasına köpek iması yapmışız. hatırlarsınız itaatet gibi organize kulüp onaylı pankartları, para komedinin üstünde gibi orospu imalarını.

gs fb iyi yönetilirse şampiyon olurmuş. 15 yıldır aziz yıldırım başkan halbuki. komik. zaten bu yönetilme işi de yazı tura atmakla oluyor. atıyorsun yazı atıyorsun tura. zaten futbol dediğin ne ki. 

futbol şu zaten ülkede. 85'te oyuna giren oyuncu boş kaleye atarsa başkanın 85'te oyuna adam sokup maçı alacak teknik direktör getirmiştir. atmazsa kötü yönetiliyorsundur.

insan ekşi sözlüğe uzaktan bakınca aklı başında insanlar sanıyor ama futbol muhabbetine girince anlıyor gerçeği. 

kafamı sikeyim ki bu muhabbete girmek istemediğim halde giriyorum. bundan sonra girmeyeceğim herhalde.

son edit: yıldırım demirören mevzuu var bir de. küfemizi dolduruyormuşuz. iki kupa almışız. galatasaray 10 kupa almış. nasıl bir algı ise. 

hayır bir karar verin arkadaş. kırk ayrı şey söylüyorsunuz. bi diyorsunuz hakemlerle aldınız, bir diyorsunuz biz yokuz ondan aldınız, bir diyorsunuz demirören verdi. hangisi lan. dün dediğiniz bugünü tutmuyor. aykut gibi pazar akşamı hak ettiler deyip perşembe akşamı hakemle kazandılar diyorsunuz. hepiniz aykut musunuz?

kaynak: https://eksisozluk.com/entry/74778515

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About