26 Şubat 2018 Pazartesi

Ekşiden: Bayern maçına aldandın Beşiktaşı Başakşehir sandın eline aldın hadi yallah köyüne

arsenal, form olarak şu andan fersah fersah önde olduğu dönemde bayern ile eşleşti ve 5 tane yedi. sadece arsenal taraftarları değil,
futbolu takip eden herkes "kura şanssızlığı oldu, arsenal bunu haketmiyordu" şeklinde yorum yaptı. alliance arena'ya gidip de 4-5 yiyen barca, dortmund dahil bir çok takım var. değil beşiktaş, hiç bir türk takımının son 10 yılda rakip bile olamayacağı ekipler bunlar. biz bu takıma karşı kendi evinde çıkılabilecek en iyi kadro ve taktik ile çıktık. sonuç 5 değil, 2-1, 3-1 filan bitse idi herkes hocanın taktiğinden bahsedecekti. ilk 15 dakikada yenen bir kırmızı hepimizi rüyadan uyandırdı. sayın minnoşlar, siz bu gerçeği bile bile el s.k. ile gerdeğe girdiniz.

hadi minnoş kedileri geçtim, sen fenerbahçeli! sen neyine güvendin? sen karşındaki takımı 2 dakika baskı yapıp ezeceğin başak mı sandın? hayatında kompakt defans futbolundan başka bir taktiği olmayan aykut hoca ile bizi yeneceğini falan mı düşündün? ya gerçekten otuz küsür lig maçı ve 8-10 avrupa maçında evinde maç kaybetmeyen beşiktaş'a 4-5 atacağınızı nasıl düşünüyorsunuz yahu? ya geçen sene bizi tr kupasında yendiniz de nasıl yendiğinizi sizde biliyorsunuz biz de. bu özgüven nereden geldi anlamak zor. bugün şenol hoca'nın yaptığı vida-negredo değişikliğini aykut hoca simulasyonda bile yapmaz. o sebeple aykut kocaman'la falan şampiyon olunmaz, eh, artık alex'iniz de yok. maçı stadda izleyip geldim, bu sene vodafone park'ta seyrettiğim 10. maç falan bu. sizin yaptığınız defans gibi akhisar, konya falan yapmadı haa. öyle rezildiniz. bu rezil oyunu nasıl sindirirsiniz bilmem. artık elinizde tuttuğunuz el malafatını da ağzınıza alırverirsiniz.

https://eksisozluk.com/entry/74509098


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About