12 Şubat 2018 Pazartesi

11 şubat 2018 volkan demirel'in hakeme küfretmesi


yaklaşık 90+2 civarında gerçekleşmiş olaydır. fenerbahçe kalecisi volkan demirel'in yan hakeme doğru küfür ettiği canlı yayında açık bir şekilde görülmüştür. muhtemelen aynı caner olayında olduğu gibi raporda yer almayacak. bakalım buna da dudak okumadan en azından bir 4-5 maç ceza gelecek mi?

valla hakemler duyup da göz yumuyorlarsa ve raporlarında da bahsetmiyorlarsa hakediyorlar.

hakemlik kursunda mhk başkanı * şöyle demişti. " bizim anamıza küfredilince adamı vurasımız geliyor ama yurtdışında böyle değil. adamın anasına küfrediyorsun; 'oo iyi olur tabi 65 yaşında kadın, hoşuna bile gider' diyordu. " şeklinde yurtdışındaki hakemlerin genişliklerinden bahsetmişti. şimdi bu rahatlık, görülüyor ki bizim hakemlerimize de gelmiş. 

hadi emre belözoğlu'nun küfürünü sahada duymadın, başka bir şey için kırmızı gösterdin ama raporunu yazmadan kimse tv den gördüğünü de mi söylemedi acaba geçen hafta? ya da adam rapora yazdı da kimse okumadı mı acaba? tabi bu hafta fenerbahçe maçında oynayamamasını ama sonraki haftalarda oynayacak olmasını da tesadüf olarak nitelendirirsiniz kesin. çünkü beşiktaş kollanıyor.

edit: akıllı bkz

https://eksisozluk.com/entry/74155845 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About