3 Ocak 2018 Çarşamba

Vida'nın imza töreninde başkan ve Vida'nın vizyon dolu açıklamaları


Orman'ın açıklamalarından satırbaşları:
"Bugünkü lansmanımıza hoşgeldiniz.
Herkese iyi seneler diliyorum. Seneye mutlu başladık. Çok konuşuldu Vida. Dönem dönem espriler yaptık. Sonucunda bugün mutlu bir imza atıyoruz. Beşiktaş'a hoşgeldin diyorum Vida'ya. Bizde imzalar kalplere atılır diyorduk, bu transfer öyle bir transferdi. Çok karakterli bir oyuncu aldık. Birbirimizin arasındaki iletişim çok sağlam temellere oturdu. Çok kıymetli oyuncu. Türkiye'den de birçok teklif aldı. Verdiği her cevap, 'Ben Beşiktaş'a söz verdim' oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Sahadaki performans kadar, oyuncunun karakteri de önemlidir. Beşiktaş'a gelmeden karakterini gösterdiği için çok mutluyum. Hayırlı olsun. 4.5 yıllık serüvenimiz başlayacak. Çok mutlu günler geçireceğimize eminim. Siyah-beyaz çok yakışmış kendisine. Hayırlı olsun diyorum. Vida'ya futbolu burada bıraktırırız biz."
"Vida, Mandzukic'e arkadaşı olduğu için 'Come to Beşiktaş' dedi. Pepe de Ronaldo'ya söylüyor. İşin espri tarafı da... Beşiktaş'ta transfer biten bir süreç değil. 3 Ocak'tayız. Vida'yla görüşmelere 6 ay önce başladık. Görüşmelerimiz her zaman var. İyi bir şeyler yapma gayreti içindeyiz. Bakalım, önümüzdeki günler ne gösterecek."
VIDA'NIN AÇIKLAMALARI"Gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum. Umut Güner'e ve menajerime teşekkür ediyorum. Herkesten saygı gördüm. Başkanımızın dediği gibi büyük bir aileye geliyorum, 4.5 yıl sizinle burada olacağım. Herkesin yeni yılını kutluyorum."
"Milli takımlarda da, Şampiyonlar Ligi'nde de Beşiktaşlı oyunculara karşı oynadım. Lens'le birlikte oynadım. Hepsini tanıyorum."
"Beşiktaş'tan ilk başkanım geldiği zaman etkilenmiştim. Bana çok yakın alaka gösterdiler. Beşiktaş'ı tercih ettik. Vida'nın anlamını da öğrendim, komik geliyor. Artık Beşiktaş'ın oyuncusuyum, daha önceki teklifler önemli değil."
"Hedefimiz çok başarılı olmak, Şampiyonlar Ligi'nde kupayı da kazanmak. Bayern maçı belki zor olacak ama bizim de hedeflerimiz var. Çok iyi kadromuz, hocamız, taraftarımız var... İnanıyoruz ki başarılı olacağız."
"Muhteşem bir taraftarı var Beşiktaş'ın. Sabırsızlıkla bekliyorum."
"Sosyal medyada hiçbir hesabım yok."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About