6 Ocak 2018 Cumartesi

Beşiktaşlı bile değilim Cenk ile acayip gururlandım "it's Tosun"

dad joke tutkunu ingiliz futbolseverlere çok güzel malzeme veren futbolcu. günlerdir bu akşamki maça çıkmamasıyla ilgili olarak "it's tosun!"** veya "let that cenk in"* esprileri havada uçuşuyor. *


beşiktaşlı bile olmadığım halde kendisini everton formasıyla görünce duygulandım, hüzünlendim. yolu açık olsun. terbiyesizliğin alemi yok. kendini yere atıyor falan denmiş de maalesef bugünün futbolunda kendini yere atmayanı dövüyorlar zaten. cenk ne öyle laf dalaşına giren ne de sorun çıkaran bir futbolcuydu. benim gördüğüm kadarıyla kendi halinde, saygılı biriydi. futboluna zaten söyleyecek bir şey yok; gösterdiği inanılmaz gelişim herkesin malumu. sonuç olarak emeklerinin karşılığını alabileceği, kendini daha da geliştirebileceği bir yere gitti. umarım orada da yalnızca beşiktaş'ı değil türkiye'yi de en güzel şekilde temsil eder ve gelişimini sürdürür.

hayır hepsini geçtim, bu adamı sevmiyor olsanız dahi şu an sövüp saymak için doğru bir zaman değil. adam gitti zaten yani, beşiktaş'la bir işi kalmadı. bir sporcuyu "düşman" belleyecek kadar uçmuşsanız bile şu saatten sonra bunun için de bir sebebiniz yok açıkçası, doğuştan liverpool taraftarı falan değilseniz.

https://eksisozluk.com/entry/73308695

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About