3 Aralık 2017 Pazar

lideri küçük düşürüp ligi yeniden başlatan takım

sezon başından beri şampiyonluğun 1 numaralı adayı gösterilen galatasaray'ı; domine ve sürklase etmiş, adeta küçük düşürmüştür. bu şekilde ligi yeniden başlatmıştır. 

rakiplere bir şey demiyorum, onlar artık ağız ishali olmuşlar. ama şampiyonluktan ümidini kesen ve havlu atmaya dünden razı beşiktaşlı kardeşlerime gelsin bu galibiyet. bu takımın sıkletinde takım yok; sadece sorunlarımız var.
beşiktaş'ın tek sıkıntısı kilitli takımları açamamak. her maçta yaşadığı sorun bu. buna hala çözüm bulabilmiş değiliz. ama beşiktaş'a açık oynama gafletinde bulunan her takımı cezalandırdık bu sene. sıra galatasaray'daydı. bu gazaba uğrayan diğer takımlar için şampiyonlar ligi'nin g grubu'na bakabilirsiniz. 

ligde en az yol yiyen takımız. bu takımın savunmasının muadili ligde yok. ve kendine açık oynayan takımları cezalandıran bir takımız. hücumda da muadilimiz yok. sorunumuz sadece bir çilingir bulmak. onu da ocak'ta bulacağız.

fenerbahçe maçında beşiktaş'ın 2 penaltısı ve 1 golü verilmedi. kaybettik. yeni malatyaspor maçında 2 penaltımız verilmedi. berabere kaldık. galatasaray maçında 2 penaltımız verilmedi. üzerine 3 gol daha attık. artık hakemleri de koyduk karşı yarı sahaya. geliyoruz.

href="https://eksisozluk.com/entry/72549556">https://eksisozluk.com/entry/72549556

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About