7 Aralık 2017 Perşembe

ekşiden gs'li yazıyor: Beşiktaş'ı tebrik etmek şart.. Fikret başkan tehlikeli adam

büyük iş başarmış takım. bir galatasaraylı olarak tebrik ediyorum. bu takımın bu gazla, bu seyirci desteğiyle normalde en az çeyrek final görmesi lazım ama şanslarına real madrid, juventus, bayerm münich gibi takımları ikinci turda çekme şansı çok yüksek. bu takımlardan biriyle eşleşirse kafa kafaya oynayacağına inanıyorum ama eleme şansları düşük olur.
ayrıca müthiş bir kadro mühendisliği yapıyorlar. ellerinde orkan diye geleceği parlak bir çocuk var. devre arası vida gelecek, muhtemelen de bir sağ bek alacaklar. yaş ortalamasını düşüre düşüre kadroyu bu kalitede tutabilirlerse ne galatasaray ne fener beşiktaş'ı birkaç sene daha geçemez. tek hataları aboubakar'ı porto'ya kaptırmaları oldu. adam gençti ve geleceği parlaktı. ayrıca sürekli göz önünde ve avrupada başarılı sonuçlar aldıklarından bedavaya aldıkları oyuncuları iyi paralara satıyorlar. örnek marcelo. tosiç 29-30 yaşında olsa utanmasalar onu da 7-8 milyon euroya satarlar. fikret başkan tehlikeli adam.

yani sonuç olarak beşiktaş idari ve teknik anlamda nasıl yönetilmesi gerekiyorsa öyle yönetiliyor, aşırı maliyete girmeden iyi transfer yapıyorlar, bunları parlatıp satıyorlar, stadları güzel, taraftar arkalarında.. bundan daha iyisi olmaz arkadaşlar.

tekrar ülke puanına yaptıkları katkıdan dolayı tebrik ediyorum kendilerini. kura şansı da sizinle olsun.

https://eksisozluk.com/entry/72652363

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About