3 Aralık 2017 Pazar

bir galatasaraylının Beşiktaş'ı tebrik etmesi ( çok ince noktalara deginmiş )

bir galatasaray taraftarı olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; futbol izlediğim şu yirmi senede çok şampiyonluk gördüm, rakipleri ezdik geçtik, avrupada iyi işler yaptık falan ama uefa kadromuzdan beri hiçbir dönemde bu seneki beşiktaş gibi güzel, ezici bir futbol oynayamadık. 
bence artık iyi olana bok atmayı ve onu aşağıya çekmeye çalışmayı bırakıp, ondan birşeyler öğrenmeye çalışmayı öğrenmemiz lazım ülke olarak. ben de artık birşeyler olsun da beşiktaş çöküşe geçsin değil, birşeyler olsun da galatasaray da futbolunu bu seviyeye çıkarsın istiyorum. 

dört sene üst üste şampiyon olduk, yakın zamanda dört senede üç kere şampiyon olduk ama ben böyle bir derbi galibiyetimizi hatırlayamıyorum. bjk’yi 6-0 yendiğimiz maç var, orda çocuktum, feneri 5-1 yendiğimiz maç var ama o dönemde de kötüydük. şu maç 10-0 bitse hakkıydı yani. 

beşiktaş da bu arada çok önemli bir fırsatı kaçırdı bence. evinde anadolu kulübü çalıştırdığını sanan mal tudoru yakalamışsın atacaksın tarihi farkı. bu tip fırsatlar her zaman geçmez ele. 

neyse acımız büyük, çenemize vurdu. 

fikret orman geldiğinden beri iyi bir yapılanmayla bugünlere gelen beşiktaş’ı tebrik ederim. ...

https://eksisozluk.com/entry/72554260

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About