5 Aralık 2017 Salı

Beşiktaş'a şampiyonluk için gereken motivasyon ve ciddiyet

yeterli ciddiyet ve motivasyonla çıkacağı 20 lig maçını da kazanacak gücü olan canımız ciğerimiz. ligde içerde dışarda her maçın favorisi olacak kadar geniş ve güçlü bir kadrosu ve belli bir oyun planı var takımımızın. 

talisca'nın kesilmesi güzel oldu. oğuzhan gerçekten sahada olmadığında yokluğu farkedilen bir adam. kendisi sahadayken çok anlamıyoruz ama beşiktaş oğuzhan olmadığında yaratıcılık ve kilit pas konusunda kısırlaşıyor. talisca bu açığı kapatamıyor. 
bir diğer kesik yemesi an meselesi olan isim de quaresma. galatasaray maçında duran top terörünü biraz bastırdı şenol hoca. ilerleyen dönemde takımı sabote etmeye devam ederse, top ezerse çok kalmaz o da kesik yer. tabi lens'in form durumu da çok önemli bu hamlede.

2. yarının sonlarında doğru açıkçası atiba'nın da yerini medel'e bırakabileceğini düşünüyorum. atiba'yı ne kadar çok sevsek de bu sezon topu ayağından çıkartmakta yavaşladı iyice, savunma yönü halen çok güçlü ama hücum yönü çok gerilemeye başladı. içerdeki anadolu maçlarında atiba fazla kaçıyor açıkçası.

kaynak: https://eksisozluk.com/entry/72585913

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About