10 Kasım 2017 Cuma

Talisca'nın bugün yaptığı kritik açıklamalar

 Kara Kartal'ın yıldız futbolcusu Talisca, Ntv Spor'da yayınlan Spor Aktüel programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Talisca'nın açıklamaları şöyle;


Ailem burada mutlu
Trafikte insanların araçlarından inip hazır ol duruşuna geçmesine şaşırdım. Daha sonra 10 Kasım ile ilgili bilgileri öğrendim. İnsanların tarihlerine sahip çıkması çok güzel. İnsanlar Türkiye'de tehlike var diyordu ancak burada tehlike yok. Ailem burada çok mutlu. Yemekler de çok güzel.

Haksızlığa uğradım

Benfica'nın gözlemcisi beni keşfetti ve Benfica'ya kazandırdı. Portekiz Avrupa'ya giriş için çok öenmli bir ülke, benfica da çok büyük bir takım. Aslıdna Benfica'da iyi bir sene geçirdim ama ikinci senemde teknik direktör değişikliği nedeniyle ilk senemde bulduğum forma şansını bulamadım. Orada haksızlıa uğradım. Beşiktaş'ın bana verdiği şans kadar orada şans veilseydi çok daha başırılı olaiblirdim.

Altyapı oyuncularına şans vermek lazım

Altyapı oyuncuları kulüplerin organik meyveleri aslında. Onlara daha çok şans verilmesi lazım Beşiktaş altyapısından bizimle antrenmana çıkan bir çok genç var. İlerleyen zamanlarda kadroda yer bulacaklardır. Ben de Adriano, Pepe, ve Quaresma gibi isimlerden bir çok şeyler öğreniyorum. İlk geldiğimde altyapıdan kaç oyuncu var diye sormuştum. Beşiktaş bunu düzene soktu. İlerleyen zamanlarda daha fazla oyuncuyu görebiliriz.


İlk tercihim Beşiktaş

Gelecek ile ilgili çok fazla plan yapmıyorum. Büyük kulüpler, büyük antrenörlerin ilgisi beni mutlu ediyor ama şu anda Beşiktaş'ın oyuncusuyum ve Beşiktaş'a minnettarım. Elimden geldiği kadar Beşiktaş'ın şerefli formasını terletmek istiyorum. Birinci tercihim Beşiktaş'ta kalmak. Ama durumum biraz karışık. Kulüplerin birbirini anlaması gerekiyor. Benfica beni anlar mı? Bilemiyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About