5 Kasım 2017 Pazar

Ekşi'den bir Beşiktaş taraftarı: Beşiktaş vurup geçmiştir, had bilin.

beşiktaşımın koyup geçtiği maç! 


göztepe taraftarını da delirmek için hakeme gerek olmaması da cabası. adamların maçla alakası yok zaten, maç olmuş 1-3 amatör kümeden hülle yoluyla çıkmış herifler "tinerciler geldi" diye tezahurat yapıyor ajshdgadaskldj. hakemin çıldırtmaya yönelik ne hareketi oldu onu bir deyin hele. 

- attığın nizami olmayan gol sayılmış mı? sayılmış.
- taliscanın poziyonu net penaltı, tartışmaya açık değil, orospu çocukluğunun alemi yok! 
- gördüğün kırmızı kart net kırmızı kart. bu kartın beşiktaş rakibine çıkması, hem de hüseyin göçek tarafından çıkması enteresan olan kısım. rakibin bileğine tüm ayağınla basarsan bu kırmızı karttır amına koyum. kuralları mı unuttunuz? rakip beşiktaş diye mi kırmızı kart olmadığı neticesine vardınız? 

yarak kürek yazıp kendi kendinize deliriyorsunuz. ha bursa ha göztepe mal bir taraftar yönetimi var bunlarda. bursa yıllar sonra anadoludan şampiyon çıkmış, taraftarın elinde hem örnek olma hem de güzel bir birlik olma şansı varken, mal gibi hala 2. lig kafasıyla kavga dövüş peşinde oldular. silinip gittiler. bursa da bir zaman tribünüyle çok övünüyordu! 

aynı bok, göztepe taraftarı işte. yıllar sonra süper lige çıkmışlar, hülle mülle çıkmışlar. izmir gibi kalite bir şehrin takımının taraftarının on numara saygın bir ortam oluşturup, hem takımını ateşleyip hem de övündükleri kaliteyi ortaya koymalarını beklerken, bir baktım hala 2. ligte kalmış taraftar. ortada sebep yokken rakip tarftara tezahuratlar, maç öncesi sikeriz sokarız havaları. yönetimin sana ve takımına mükemmel bir ortam yaratmış fakat illa bozacaklar. 

benim için bu ülkenin öncü taraftarlarıdır aslında, beşiktaş, göztepe ve eskişehirspor taraftarları. marşları olsun, yaptıkları organizasyonlar olsun. anadolu takımı dendiği için mi böyle oluyorlar bilmiyorum. takımlarının yarattığı kaliteye ayak uyduramadıkları için göztepe ve eskişehir taraftarı irite edici davranıyor. 

şimdi sikip soktunuz mu yavrum? nasıldı bizanslılar he? lan bir de "gavur izmir" denildiğinde uyuz olurdum, tipik anadolu takımının azıcık sırtı sıvazlanmış her taraftarı gibi istanbul takımlarına "bizanslı" demiyorlar mı beni bir gülme alıyor! izmiri bilmem de göztepeliler gavur kalmış belli!

https://eksisozluk.com/entry/71905332

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About