28 Eylül 2017 Perşembe

Beşiktaş taraftarı desibel rekorunu geliştirmeyi deneyecek

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Şampiyonlar Ligi'nde 2'de 2 yapan Beşiktaş'ın bir sonraki maçında yeni bir rekor için hazırlık yapılıyor. Beşiktaşlı taraftar, 135 desibelle kendisine ait olan ses rekorunu 1 Kasım'da Monaco ile Vodafone Park'ta oynanacak Şampiyonlar Ligi maçında kırmayı planlıyor. Monaco karşılaşmasına, desibelin ölçümü için karşılaşmaya cihaz getirileceği belirtildi.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI KULAKLARINI SAĞIR ETTİ"

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki ikinci maçında sahasında Leipzig'i ağırladı ve sahadan 2-0 galip ayrıldı. Müsabakada konuk ekipte 32. dakikada Timo Werner, siyah beyazlı taraftarların yüksek tezahüratlarından etkilenerek oyundan çıktı. Yıldız futbolcunun kulaklarından sorun yaşadığı ve duyma problemi yaşadığı belirtildi.

Sırp basınına da yansıyan haberlerde Beşiktaşlı taraftarların, Werner'in kulağını sağır edercesine ateşli tezahüratlar yaptığını vurgulayarak bu haberi okuyucularıyla paylaştı.

Portekiz basınından A Bola ise, "Beşiktaş taraftarının gürültüsü Werner'i kaçırdı." başlığını atarken, İngiliz The Guardian "Werner, Beşiktaşlı taraftarların gürültüsüne dayanamayıp oyundan çıktı." manşetiyle olayı takipçilerine duyurdu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About