9 Ağustos 2017 Çarşamba

Vodafone-Beşiktaş ortaklığı Beşiktaş a kazandırmaya devam ediyor

Vodafone, isim ve forma göğüs sponsorluğunun yanı sıra alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal hareketiyle kulübe katkı sağlamaya devam ediyor. 2014 yılı sonunda hayata geçirilen Vodafone KaraKartal hareketinin kulübe katkısı, “Arkadaşını Getir” kampanyası ile Nisan, Mayıs ve Haziran’ı kapsayan 3 aylık dönemde yaklaşık 1,2 milyon TL ile rekor seviyeye ulaştı. Böylece, Beşiktaş'a 2,5 yılda 5 milyon TL’yi aşkın ek gelir sağlanmış oldu. 
Fikret Orman: “Vodafone’un katkısı en önemli yapıtaşlarımızdan”
Vodafone ile gerçekleştirilen işbirliğinin kulübün hedefleri doğrultusunda ciddi katkı sağladığını belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını imzaladığımız Vodafone ile olan beraberliğimiz kulübümüze katkı sağlamaya devam ediyor. İşbirliğimiz kapsamında kulübümüze sağlanan katkı, Beşiktaş’ın hedefleri doğrultusundaki en önemli yapıtaşlarından biri. Buna imkân yarattığı için Vodafone Türkiye’ye ve bizi her anlamda destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Engin Aksoy: “Hedefimiz, tüm Beşiktaşlıları Vodafone KaraKartal’lı yapmak”
Yaptıkları yatırımlarla Beşiktaş’ın en büyük destekçisi olmayı sürdürdüklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Beşiktaş JK sponsorluğumuz; stadyum isim hakkını, futbol takımı ana sponsorluğunu ve akıllı stadyum yatırımını kapsıyor. Sponsorluğumuzun başlangıcından bu yana çok güçlü bir pazarlama ve iletişim planıyla Beşiktaş ve Vodafone Park markalarına önemli yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Beşiktaşlılık teması etrafında geliştirdiğimiz Vodafone KaraKartal hareketiyle de Beşiktaşlı abonelerimize tarifeye ek aylık bir ücretle hem takımlarına destek olma hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı sunuyoruz. Hareketimizin kulübe sağladığı katkı, Nisan, Mayıs ve Haziran’ı kapsayan 3 aylık dönemde yaklaşık 1,2 milyon TL ile rekor seviyeye ulaştı. Beşiktaş JK’ya sunduğumuz toplam katkı ise 2,5 yılda 5 milyon TL’yi aştı. Hedefimiz, tüm Beşiktaşlıları Vodafone KaraKartal’lı yapmak. Beşiktaş'ı ve Beşiktaşlıları Vodafone’un gücüyle kanatlandırmayı sürdüreceğiz.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About