11 Ağustos 2017 Cuma

Galatasaraylı bir taraftarın Medel transferi yorumu

Kaynak: https://eksisozluk.com/entry/70101609

Beşiktaş yine bedavaya adam kapmış, utanmasalar üzerine neredeyse para alacaklarmış inter'den. helal olsun, zamanında biz de bu adamın peşinde koşmuştuk ama bir türlü getirememiştik. bizim uğraştığımız dönemde 28 yaşındaydı, transferini çok istemiştim çünkü medel gerçekten de iş ahlakı yüksek sahaya çıktığında hep 100%'ünü vermeye çalışan bir adam. taş değil bildiğin kaya gibi futbolcudur ama beşiktaş kendisini stoper olarak oynatırsa yazık eder çünkü bu adam çok başarılı bir defansif orta sahadır. defansif anlamda neredeyse tek başına oynadığı takımın orta sahasını toparlar, acayip yırtıcıdır. milli takımda alternatifi yoktur, oynadığı her maçta dikkat çeker. ayağı iyidir, top saklar, dan dun önüne gelen topa vurup uzaklaştırmaz ve topu iyi kullanır. 

yeri geldiğinde kendisi stoper olarak da oynadı ama zorunluluktan, oynadığı zaman da mücadeleci ve hırslı yapısından dolayı fizik handikabına rağmen gayet başarılı da oldu. kariyerinde 200 maç orta sahada oynadıysa en fazla 20 kere stoper oynamıştır belki. stoper oynarsa da iyi oynar ama performans olarak 100% verimle oynayamaz ama orta sahaya koyarsan bu adam vay be sen neymişsin dedirtir kesinlikle. bunları söylüyorum çünkü kötü oynama ihtimalini hiç göz önünde bulundurmuyorum, bu adam uganda'ya gitse bile ruh hastası gibi mücadele edip her maçı hırsla oynayacak bir adam. ayrıca önemli maçlarda da genelde ekstra oynar, şampiyonlar ligi'nde de çok ekstra işler yapabilir. millet medel'i alıyor bizim dursun 3 katından fazlasını ödeyip n'diaye getiriyor, komedi resmen.

2 yorum:

  1. Ortodonti Uzmanı Ömer Polat, diş teli tedavisi uygulamaları, hızlı teşhis ve tedavi, uluslararası yöntemler, çocuk ve yetişkin ortodontisinde profesyonel tedaviler.
    http://www.dromerpolat.com/
    #ortodontiuzmanıömerpolat #ortodontistömerpolat #ömerpolat

    YanıtlaSil

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About