5 Ağustos 2017 Cumartesi

Beşiktaş'a yapılan hiçbir kötülüğü şerefsizliği unutmayın vurun beyler daha sert vurun

Kaynak: twitterdan @jokond a çok teşekkürler yüreğine sağlık   》》》》 https://twitter.com/jokond/status/844533317609369601

bundan beş yıl önceydi. fikret orman yönetimi yeni işbaşı yapmış. kulüp haciz memurlarının ikinci evi olmuş. her yer yangın yeri.

dışarıya borcun yanında, içeride de devam eden ve giden sayısız futbolcunun yüksek derecede alacağı var. yönetim hepsiyle tek tek görüşüyor.

yerli futbolcuların çoğuyla anlaşılıyor. o dönem egemen anlaşma hususunda biraz nazlanıyor. kulüple daha 2 yıl sözleşmesi var.
halihazırda sözleşmesi devam eden futbolcularla anlaşıp borcu yapılandırmak önemli. zaten uefa ile papaz olmuşuz, borcu yok yazısı alınmalı.

egemen ile de zor zekat anlaşılıyor. ödeme günler falan belirleniyor. derken, bu egemen arkadaşımıza fb'li bir yöneticiden telefon geliyor.

Beşiktaş'tan yıllık alacağının daha fazlasını vereceğiz, sen git alacağına karşılık bonservisini iste onu biz telafi ederiz diyorlar.

egemen diyor ki, "ya kulüp zor durumda ben oturdum adamlarla sözleştim alacağımı yapılandırdık" falan diyor. fb'li yönetici fiyat artırıyor.

hatta akıl veriyor. sen git de kiİ, YABANCILARIN ALACAĞINI ŞAKIR ŞAKIR ÖDÜYOSUNUZ TÜRKLERE NİYE AYRIMCILIK YAPIYORSUNUZ de ve restini çek.

Beşiktaş yabancılara borcum yok yazısını imzalatamadığı için yüksek faizli krediyle ödeme yapıyor, yerlilerden de "rica" ediyor.
fb'den aldığı gazla egemen, anlaştığı ve el sıkıştığı Beşiktaş yönetimine ertesi gün gider yapıyor. verin bonservisimi gideyim diyor.
fikret orman yönetimi zaten bin tane dosyanın derdinde, uğraşacak güçleri de yok. yol veriyorlar egemen'e, uğurlar olsun deyip gönderiyorlar

fenerbahçe yönetimi çok değil kısa bir süre sonra egemen'e formayı giydirip imzayı attırıyor. Beşiktaş'ı zor zamanda "yerdeyken tekmeliyor"

Bütün bunları anlatmamın sebebi şudur. fb'de bu sezon sow da lens de kiralık. ikisi de bizim takıma uyum sağlar. vurun beyler, sert vurun.
 sana statsız, borç içindeyken daha beter olasın diye elinden geleni yapanlara şimdi vurma zamanıdır. tam kalplerinden vurun, canlarını yakın

Beşiktaş'a yapılan hiçbir şerefsizliği, kötülüğü unutmayın. Çünkü bunlar affetmenin, unutmanın büyüklüğünü anlayamazlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About