23 Ağustos 2017 Çarşamba

Beşiktaş taraftarına büyük çağrı: Tezgah kuruldu, BOZACAK MISIN!!!

SON 2 YILIN ŞAMPİYONUNU DURDURABİLMEK İÇİN SAHA DIŞINDA SAVAŞ  BAŞLADI

Medyaya  dikkat  edin  hangi  kulübe  bel  altı vuruyorlar, hangi   kulübün başkanı ile taraftarının  hocasının arasını bozmak gayretindeler, hangi kulübün hocasını milli takıma hoca yaptılar haftalarca, sahada bıçaklarla gezenler varken hangi takımın taraftarı ile uğraştılar  ve  illa ceza gelsin  diye  saatlerce programlar  yaptılar..   cevap herkesçe malum büyük Beşiktaş..

başlayalım...

Beşiktaş takımı futbolcusu hocası yöneticisi ve taraftarı ile Türkiye ligi şampiyonluğuna oynuyor, istiyor ve bunun için elinden gelenden fazlasını yapacak. yıllardır süregelen hak gaspları, kural ihlalleri ve bu 3 ncü sınıf organizasyonun cahil, para ile satın alınıp satılabilen insanları, retorikte adına hakem denilen zavallılar tetikçiliğinde puanlarımız çalındı, derbiler öncesi operasyonlara tabi tutulduk, sahamız kapandı, yöneticilerimiz ceza aldı, tff'ye son yıllarda her zaman en çok ceza ödeyen kulüp olduk, pazartesi cuma maçları yaptık, sahaya bıçaklarla girdiler yine tutuklanan bizim taraftarımız oldu lig başlamadan bismillah  sahamızı kapattılar,  ligin ilk para cezasını yine bize  verdiler ilk yönetici men cezasını Fikret başkanımıza verdiler  evveliyatında da taraftarımızı darbeci diye suçladılar ama tertemiz çıktık oyun içinde oyun sürüyor ve büyüyor tek  gaye  var Beşiktaş şampiyon  olmasın.

sözde ezeli  iki rakibimizin  ve bunların kıymetli dostlarının!! bu oyunu oynama şekli bu, yukarıdaki eylemlerin senin kulübün üzerinde yapılması ve saf dışı kalman üzerine kurgulanmış olması artık bir klasik olmuş durumda, bu kulüplerin paralı medya tetikçileri ve sosyal medyayı dizayn eden operasyon hesapları tarafından  önce kamuoyu hazırlanır oluşturulur sonrada bu plan bağırta bağırta uygulanır...


ama artık bitti 2 yıldır hak eden ter döken çok koşan taraftarı ile   topçusu ile yçneticisi camiası ile hak  eden kazanıyor ve yine yeniden saldıran durmayan bu futbola ve iyi   olan herşeye düşman figürler ve figüranlardan oluşan bu karanlık   düzene bir son  vermek bizim elimizde ve elimizden geleni yapmazsak en nihayetinde üzülen biz olacağız..

neler yapabiliriz bir bakalım..

1- sosyal medyayı dibine kadar kullanacağız, tff'yi kurullarını renkli medyayı bu medyanın o kirli yavşak satılık kalemlerini her daim rahatsız edeceğiz gerçeği, hakkı, hukuku onların yüzlerine anlayacakları dilden vuracağız ta ki anlayıp pes edinceye kdr.

2-takımımızın şartlar ve durumlar ne olursa olsun arkasında duracağız bu takım bu sezon ŞAMPİYON olacak buna inanmıyorsan zaten bu söylemler senlik değil sana göre birşey yok yani bırak işimize bakalım. futbolcunu ıslıklama, sahip çık, maça gel, git, hocaya sahip çık, yönetime sahip çık varsa sıkıntılar ERTELE işte sezon sonu konuşuruz bak kongre orda divan orda orda gider haykırırız herşeyi..

3-çok ciddi bir şekilde yayıncı kuruluş ve türevleri üzerinde baskı kurmamız gerekiyor bu fikstür çakallıklarını nedense sadece bize yapabiliyorlar bunun önüne geçmemiz lazım ikincisi o anlamsız cahil futbol ahlakı ve fikri sıfır yorumcuları Beşiktaş hakkında konuşurken fikir beyan ederlerken adam gibi insan gibi Beşiktaşın şanına namına yakışır şekilde yorum yapacaklar, hadlerini bilecekler..

BEŞİKTAŞ TARAFTARINI karşısına alan her  kurum ya da kişi hak ettiği ve bulunduğu ahlak seviyesi eşdeğerinde tepkiyi fazlası ile alacak, durmak yorulmak yok.

4-sosyal medyada bir olmak beraber hareket etmek gerekli..
en azından konu Beşiktaş olunca ayrılıkları, aykırı fikirleri, kibri, gururu, sen ben'ciliği, şunu bunu her bir haltı bırakıp bu AŞKA ve bunun gerekliliklerine sarılmak gerektiğini lütfen aklımızdan çıkarmayalım..

TT mi yapılması gerekiyor yapılsın, yapalım yapanlara destek olalım.
WTT mi olması gerekiyor edilsin, çaba gösterilsin.
Beşiktaş düşmanı bir şerefsiz gazete, yazar ya da hakaret sahibi ifşa mı edilecek edelim bir gazeteye, yöneticiye  hak ettiği dilden cevap mı verilecek verelim bırakmayalım bu işlerin peşini.

5-maçlara gitmek lazım maç ya da  rakip ayırmaksızın en az 40 bin taraftar çakılı gitmemiz gerekiyor bu zaten ait olduğumuz Beşiktaşlılık ruhunun bir gereğidir, her maçı deplasmanda oynayan takıma sahip çıkmaktan onun yanında olmaktan daha anlamlı ne olabilir ki, kulübe  ceza aldırmamalı dikkat  etmeli küfürden şiddetten uzak durmalı  fair  playi  yaşamalı ve yaşatmalıyız bu   konuda ülke olarak çok büyük handikaplarımız var inşallah giderebiliriz. unutulmasın şampiyonluğa oynayan bir takımın hak ettiği en son şey boş koltuklardır stat  hep dolmalı.

6-Come to Beşiktaş  PR ında  olduğu üzere bu işte ne kadar iyi olduğumuz su götürmez bir gerçek bu konuyu anlamamız ve yarattığımız etkiyi görmemiz açısından da çok iyi bir örnek.
Sosyal medyada Herkes bizi konuşuyor, her zaman konuşsun..
Bilimin teknolojinin iletişim çağının geldiği bu altın çağda sosyal medya verimli ve efektif kullanıldığı zaman doğru ellerde çok yararlı bir araç.
kullanmaktan sakınmayalım, daha güçlü ve organize bir biçimde Beşiktaş için her bir fikre saygı duyarak ve en doğru seçimleri yaparak elimizden geleni yapalım.

7-kulüp mağazaları kartal yuvalarından sıklıkla alış veriş yapalım bunu alışkanlık edinelim başka bir Beşiktaş yok kulübe destek olup sahip çıkıp  gelirlerini yukarı çekecek  her  türlü eylem ve söylemi   desteklemeli büyütmeliyiz.
Şu durumda kartal yuvalarından alışveriş yapıp kulübe kaynak yaratmak dışında bir alternatifimiz yok lütfen bunu aklımızda bulunduralım, Beşiktaş dergisini düzenli olarak alalım, vodafone karakartal gsm hatları kullanalım, durumumuz uygunsa kulübe üye olalım, elimizden geldiğince kulüp sponsorlarının ürünlerini alalım kulübümüzü tercih ettikleri için ne kadar doğru bir karar verdiklerini onlara ispat edelim...

Ö.ALTINKAYA
28111
BEŞİKTAŞ KONGRE ÜYESİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About