19 Nisan 2017 Çarşamba

Şenol Güneş ''Bu tip laubali hareketlerden çok rahatsızım''UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk maçında Lyon'u elinden kıl payı kaçıran Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, tarihi maç öncesi futbolcuları uyardı.

Şenol Güneş, Lyon rövanşının sadece kendisi için değil, öğrencileri için de bir büyük fırsat olduğunun farkında. Her fırsatta oyuncularına perşembe gününün önemini tekrarlayan Beşiktaş'ın başarılı teknik patronu, "Her futbolcuya nasip olmayacak bir şans var önümüzde.

Kötü sayılmayacak bir ilk maç skoruna sahibiz. Taraftarımızın oluşturacağı atmosferi anlatmaya zaten gerek yok. Kazanalım, önce yarı final sonrasında da daha büyük hedeflere ulaşarak hep beraber tarihe geçelim" sözleriyle yıldızlarının motivasyonunu en üst seviyeye taşıdı.

Taktik provalara geçen Kara Kartal'da Güneş bir uyarıda bulunmayı da ihmal etmedi: "Hepinize ihtiyacım var. Herkes kendini hazır tutsun, sahadakiler kadar kulübenin yapacağı katkı da belirleyici olacak." ifadelerini kullandı.

"BU TİP LAUBALİ HAREKETLERDEN RAHATSIZIM"

Futbolcularına ilk maçın kasetini izlettiren Güneş, "Bu tip laubali hareketlerden çok rahatsızım. Fabri dahil herkes, 1. bölgede ve kale önünde asla ve asla risk almayacak. Topu uzaklaştırın, nereye giderse gitsin. Yenecek bir gol işimizi daha da zorlaştırır. Bu nedenle sıfır risk istiyorum" dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About