10 Nisan 2017 Pazartesi

Olcay'dan Gökhan Töre'ye Trabzon teklifi

Gelecek sezon 50. yılını ktlayacak olan Trabzonspor'da hedef şampiyonluk için ideal bir kadro oluşturmak. Kolları sıvayan bordo-mavili takımın gündeminde bir Beşiktaşlı isim daha var.

Gökhan Töre'yi istiyorlar

Trabzonspor, West Ham’da kiralık olarak oynadıktan sonra gelecek sezon tekrar Beşiktaş forması giymesi beklenen yıldız ismi Gökhan Töre’yi gündemine aldı. Bordo-Mavililer, bu konuda Töre’nin yakın dostu Olcay Şahan’ı devreye soktu.

"Birlikte Trabzonspor’u şampiyon yapalım"

Devre arasında geldiği Trabzonspor’a müthiş bir enerji katan Olcay’ın, geçen sezon Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşadığı Gökhan’ı arayarak, “Trabzon’a gel kardeşim. Birlikte Trabzonspor’u şampiyon yapalım...
Beşiktaş’ta şampiyon olduğumuz havanın aynısı şu an Trabzon’da var. Harika bir ortam var. Süper projeler var... Sen de bizimle olursan, şampiyonluk hedefimize ulaşmamız daha rahat olur” dediği öğrenildi.

Töre: Sizi çok yakından takip ediyorum

Beşiktaş ile 2019 yılına kadar sözleşmesi bulunan Gökhan Töre’nin, sık sık görüştüğü Olcay’a bu konu hakkında “Sizi çok yakından takip ediyor ve fırsat buldukça maçlarınızı izliyorum... Müthiş bir çıkış yakaladınız. Ben de Beşiktaş’ta yakaladığımız havayı Trabzon’da görüyorum. Senin de katkın ortada... Ama biliyorsun, devam eden bir sözleşmem var. Bu işler kısmet işi. Şimdiden bir şey söyleyemem” yanıtını verdiği ifade edildi.(Habertürk)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About