30 Mart 2017 Perşembe

Ricardo Quaresma'dan portekizli komedyene sağlam kontra

Alıntı: Sporx

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Instagram'dan oğlu ile birlikte paylaştığı fotoğrafa yorum yapan ülkesinin en ünlü komedyenlerinden Antonio Raminhos'a beklemediği bir cevap verdi.Ricardo Quaresma, bu sefer sosyal medyadan golünü attı! Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Quaresma, sosyal medyada Portekiz'in en ünlü komedyenlerinden sayılan Antonio Raminhos ile kısa süreliğine tartışmaya girdi.

Raminhos, Quaresma'nın oğlu ile paylaştığı fotoğrafa ''Quaresma dişine elmas takmış, oğlu da s... ben neden Ronaldo'nun oğlu değilim der gibi bakıyor.'' yorumunda bulundu.

Quaresma ise bu yoruma ''Arkadaşım, şimdi sana açıklayacağım... Oğlumun Raminhos'un oğlu olmadığı için seviniyorum. Çünkü kızları ile garip videolar çekmiyor.'' cevabı verdi.

Portekizli komedyen, son olarak ''Ricardo Quaresma tamamen haklısın. Sırf bunun yüzünden dişime elmas taktıracağım ve kızımla video çektireceğim. Ve iddiaya girerim ki Cristiano Ronaldo'nun dişlerinde elmas yoktur. Ama ta..kları var olabilir. Bilemiyorum. Sarılıyorum sana ve Beşiktaş forması istiyorum.'' dedi.

Raminhos, ardından Quaresma'nın yaptığı çıkışa şaşırdığını ancak bu çıkışın pozitif bir şekilde bittiğini söyledi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About