25 Ağustos 2017 Cuma

Uefa takımlar sıralaması güncel liste

1Real Madrid CFReal Madrid CFESP39.60033.04237.78537.0284.414151.871
2Club Atlético de MadridClub Atlético de MadridESP37.60026.04232.78533.0284.414133.871
3FC BarcelonaFC BarcelonaESP28.60038.04230.78527.0284.414128.871
4FC Bayern MünchenFC Bayern MünchenGER29.94231.17132.28524.9144.371122.685
5JuventusJuventusITA25.83332.80020.30035.8504.366119.149
6Sevilla FCSevilla FCESP26.60032.04227.78523.0280.414109.871
7Paris Saint-GermainParis Saint-GermainFRA26.70023.18326.21622.8834.383103.366
8Borussia DortmundBorussia DortmundGER24.94221.17120.28524.9144.37195.685
9Manchester City FCManchester City FCENG22.35717.71428.85020.9854.54294.449
10SL BenficaSL BenficaPOR30.9839.81624.10018.6164.38387.899
11Arsenal FCArsenal FCENG21.35722.71417.85021.9850.54284.449
12FC PortoFC PortoPOR17.98326.81613.10018.6164.38380.899
13Chelsea FCChelsea FCENG28.35723.71420.8502.9854.54280.449
14SSC NapoliSSC NapoliITA18.83325.80015.30019.8500.36680.149
15Bayer 04 LeverkusenBayer 04 LeverkusenGER18.94221.17117.28520.9140.37178.685
16Manchester United FCManchester United FCENG26.3572.71415.85028.9854.54278.449
17FC Schalke 04FC Schalke 04GER18.94220.17114.28520.9140.37174.685
18FC Shakhtar DonetskFC Shakhtar DonetskUKR12.56619.00021.96015.1004.28072.906
19FC ZenitFC ZenitRUS18.08318.93321.30013.8400.40072.556
20ACF FiorentinaACF FiorentinaITA17.83323.80010.30013.8500.36666.149
21AS Monaco FCAS Monaco FCFRA1.70023.1837.21627.8834.38364.366
22Tottenham Hotspur FCTottenham Hotspur FCENG18.35711.71414.85012.9854.54262.449
23Villarreal CFVillarreal CFESP4.60016.04227.78513.0280.41461.871
24FC Basel 1893FC Basel 1893SUI20.44016.38013.0606.8604.26061.000
25AFC AjaxAFC AjaxNED11.18315.2167.15023.8200.34057.709
26FC Dynamo KyivFC Dynamo KyivUKR9.56618.00019.9609.1000.28056.906
27AS RomaAS RomaITA2.83315.80016.30015.8504.36655.149
28Olympique LyonnaisOlympique LyonnaisFRA16.7003.6839.21624.8830.38354.866
29Olympiacos FCOlympiacos FCGRE19.22012.24011.08011.1600.32054.020
30Athletic ClubAthletic ClubESP4.60014.04221.78513.0280.41453.871
31Valencia CFValencia CFESP26.6004.04218.7854.0280.41453.871
32RSC AnderlechtRSC AnderlechtBEL6.28011.92012.48018.5004.22053.400
33VfL WolfsburgVfL WolfsburgGER2.94219.17127.2852.9140.37152.685
34Beşiktaş JKBeşiktaş JKTUR1.34012.2008.32021.9404.30048.100
35Liverpool FCLiverpool FCENG3.35712.71424.8502.9850.54244.449
36PSV EindhovenPSV EindhovenNED6.1837.21619.1507.8201.34041.709
37VfL Borussia MönchengladbachVfL Borussia MönchengladbachGER2.94212.17111.28514.9140.37141.685
38FC Dnipro DnipropetrovskFC Dnipro DnipropetrovskUKR11.56621.0006.9601.1000.28040.906
39FC SalzburgFC SalzburgAUT18.56011.8252.2606.4750.52539.645
40AC Sparta PrahaAC Sparta PrahaCZE2.1007.77518.46010.1001.18039.615
41RC Celta de VigoRC Celta de VigoESP4.6004.0424.78523.0280.41436.871
42PFC CSKA MoskvaPFC CSKA MoskvaRUS8.0839.9339.3008.8400.40036.556
43SS LazioSS LazioITA12.8333.80016.3002.8500.36636.149
44Galatasaray AŞGalatasaray AŞTUR16.3406.20010.3201.9400.80035.600
45Club BruggeClub BruggeBEL2.28020.9205.4806.5000.22035.400
46Leicester City FCLeicester City FCENG3.3572.7142.85024.9850.54234.449
47KAA GentKAA GentBEL1.2801.92017.48012.5001.22034.400
48KRC GenkKRC GenkBEL12.2801.9201.48018.5000.22034.400
49AS Saint-ÉtienneAS Saint-ÉtienneFRA3.2007.18311.21611.8830.38333.866
50PFC Ludogorets 1945PFC Ludogorets 1945BUL15.1257.8501.2008.8500.37533.400
51PAOK FCPAOK FCGRE10.2206.2407.0809.1600.32033.020
52FC KøbenhavnFC KøbenhavnDEN7.7603.5802.10017.7000.62531.765
53Sporting Clube de PortugalSporting Clube de PortugalPOR1.98311.8169.1007.6160.38330.899
54AZ AlkmaarAZ AlkmaarNED17.1831.2164.1507.8200.34030.709
55FC KrasnodarFC KrasnodarRUS2.0836.93311.3009.8400.40030.556
56Real Betis BalompiéReal Betis BalompiéESP16.6004.0424.7854.0280.41429.871
57SC BragaSC BragaPOR3.4831.81617.1006.6160.38329.399
58AC MilanAC MilanITA18.8333.8002.3002.8500.36628.149
59FC Internazionale MilanoFC Internazionale MilanoITA2.83315.8002.3006.8500.36628.149
60Fenerbahçe SKFenerbahçe SKTUR1.3401.20013.32011.9400.30028.100
61Legia WarszawaLegia WarszawaPOL2.62510.9504.1008.7750.52526.975
62SK Rapid WienSK Rapid WienAUT6.5602.32510.7606.4750.52526.645
63Everton FCEverton FCENG3.35716.7142.8502.9850.54226.449
64Celtic FCCeltic FCSCO6.6507.8003.6007.8750.40026.325
65FeyenoordFeyenoordNED2.68310.2161.1506.8204.34025.209
66Torino FCTorino FCITA2.83316.8002.3002.8500.36625.149
67FC Viktoria PlzeňFC Viktoria PlzeňCZE12.6001.7754.4606.1000.18025.115
68APOEL FCAPOEL FCCYP4.5505.6602.60011.1000.82524.735
69Eintracht FrankfurtEintracht FrankfurtGER14.9423.1713.2852.9140.37124.685
70FC RubinFC RubinRUS13.0831.9337.3001.8400.40024.556
71FC Dinamo MoskvaFC Dinamo MoskvaRUS2.08317.9332.3001.8400.40024.556
72Real Sociedad de FútbolReal Sociedad de FútbolESP9.6005.5424.7854.0280.41424.371
73Trabzonspor AŞTrabzonspor AŞTUR11.3408.2002.3201.9400.30024.100

1 yorum:

  1. Bale Akademi Türkiye’nin en çok tercih edilen bale kursu, Mini Bale, Klasik Bale, Yetişkinler İçin Bale, Konservatuara Hazırlık Eğitimi uluslararası eğitim standardı, öğrenme garantisi.
    www.balekursu.com.tr
    #balekursu #balekursları #baleeğitimi

    YanıtlaSil

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About