4 Ağustos 2017 Cuma

Ekşi sözlükteki "Beşiktaş 2019 da çökecek" başlığına bir Beşiktaşlının verdiği cevap

bu kadar kısa süre içerisinde"şerefli üçüncüler" geyiğini bırakıp, beşiktaş'ın çökmesinden medet umar hale gelmeniz acınası bir durum. bilmediğiniz bir şey var, biz zaten 5-6 sene önce çökmüştük. sizin üçüncü diye dalga geçtiğiniz takım çöküş dönemini yaşıyordu. şimdi sizi de görüyoruz, 3. bile olamayacak hale geldiniz ki daha bunlar iyi günleriniz. beşiktaş ise daha tam yükselemedi ki çöksün.

bugün itibariyle çökmüş vaziyetteki kulüp henüz iki basamak yükselmiş durumda. iki şampiyonluğu da ffp kısıtlaması varken, transfer yapamazken aldı. daha stadyumda doğru düzgün gelir elde etmeye başlayalı 1 sene oldu. geçen seneyi karda kapattı, bu seneyi de karda kapatmak zorunda.
o yüzden boş heveslere girip daha büyük hayal kırıklıkları yaşamayın. beşiktaş seneye belki şampiyon olamayacak ama önümüzdeki 10 seneyi biz şekillendireceğiz. beşiktaş'ın potansiyeli, fenerbahçe'den de galatasaray'dan da daha büyük, çünkü sizin gibi salak fanatikler kabul etmese de türkiye genelinde en çok sempati duyulan takım beşiktaş. bunu yapılan araştırmalar gösteriyor. o yüzden siz şampiyon olduğunuzda dahi sponsor bulamazken, bizimle dalga geçtiğiniz, menemen dediğiniz dönemde, vodafone, türk futbol tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasını beşiktaş ile yaptı. firmalar sizden kaçıyor çünkü 20 milyon taraftarınız varsa 50 milyon nefret edeniniz var. beşiktaş öyle değil, o yüzden ölü haldeyken bile size göre daha kolay sponsor buluyor. düşünün başarılı bir döneme girdiğimizde o sponsorluk anlaşmaları hangi noktalara gelecek...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About