1 Temmuz 2017 Cumartesi

Şampiyon takımın taraftarına büyük çağrı sakin olalım transferde zamanımız var ince eleyip sık dokuyalım

Bilgi: süper kupa maçına 36 gün
ilk lig maçına 41 gün
şampiyonlar ligi kura çekimine 54 gün
ilk şampiyonlar ligi maçına 73 gün var
Beşiktaş ulan


aynı geçen seneki gibi taraftarda bir huzursuzluk, bir sabırsızlık görüyorum. renklilerin fahiş fiyatlara aldıkları vasat, sorunlu, eleğini asmak üzere olan topçuları görüp dellenenler var. hatta ancak geçen sene kıl payı kümede kalabilen bursa'ya transfer olabilen bir titi'yi niye alamadınız diye veryansın eden manyaklar bile var. ulan bursa'ya giden adamın bizde ne işi var? delirmeyin lan iki dakka.

renkliler bizle aynı konumda değil ki onlara bakıp gündem belirliyorsunuz. onlar kargalar bokunu yemeden sezonu açacaklar. o yüzden de ederinden fazla paraları o adamlara bağlayıp almak zorundalar. bizim ilk şampiyonlar ligi maçımıza 2 aydan fazla süre var. oturmuş bir kadromuz var. tok alıcıyız biz. her menajerin önerdiği topçuya atlamak gibi bir mecburiyetimiz yok.

bizim alacağımız adamlar bellidir. kimsenin endişesi olmasın. pazarlığı falan da yapılıyordur. icabında transferin son gününe kadar beklenir, gereken adamlar alınır. galeyana gelmenin anlamı yok. fikret orman'ın huyunu, suyunu, çalışma şeklini hâlâ bilmiyormuş gibi davranmanın hiç gereği yok. sabredin de demiyorum. zira işler bizim için olağan hızında, olağan akışında ilerliyor. ilk resmi maçını 13 temmuz'da (12 gün sonra) oynayacak gs'yle falan karıştırmayın bizi...

1 yorum:

  1. Şampiyon takım diyoruz ama bu takımın Abuş+1 golcüye ihtiyacı varken öyle bir algı oluştu ki sanki Abuş şuan gelsede forvet transferi bitse gibi bir karanlık var.

    YanıtlaSil

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About