4 Temmuz 2017 Salı

Pepe transferinde son durum ne konuşulan rakamlar ne kimler gitti transfer için neler konuşuluyor

şuanda; fikret orman, ahmet bulut ve pepe aynı masada. bildiğiniz tüm duaları edin pepe'nin ikna olması için. son durumu aktarayım;

pepe psg'nin sözleşmesi 1 yıllık olduğu için masadan kalktı. bizden çok daha yüksek rakam vermelerine rağmen söz konusu değiller. pepe,portekiz'le dünya kupası oynamak istediği içinjuventus'a mesafeli, çünkü yedek bekleyec
eğini biliyor. beşiktaş'ın teklifiyse parasal olarak istediğinin altında. 2 yıl için toplam 7 m. € veriyoruz oyuncuya. elinde psg seçeneği varken 10 m. € istedi bizden. şuanda orta yol bulunmaya çalışılıyor. teklifimiz 2 yıllık, ikinci yılda 20 üzeri maça çıkarsa +1 yıl opsiyon devreye girecek.

fikret orman, pepe'nin yüksek talepleri sonucu masadan kalktı ilk planda. tatildeydi. oyuncu psg'den reddi yiyince ahmet bulut aracılığıyla kendi görüşmek istedi. bu yüzden bu konudan elini çeken fikret orman, tatilini yarıda kesip lizbon'a uçtu. bu, olayların ciddiyetini gösteriyor.

pepe'ye fenerbahçe istediği parayı verdi bu arada. geçen yıl olduğu gibi beşiktaş'ın ilgilendiği oyunculara temas etmeye devam ediyolar. vincent aboubakar için de transfer sezonu başında porto'yla görüştüler. ikisinin de teklifleri değerlendirmeye almama sebebi şampiyonlar ligi'nde oynamayacak olmaları. aziz yıldırım, fikret orman'a olan hırsından fenerbahçe'yi iflasa götürüyor. vincent aboubakar'ın, beşiktaş'a gelmek için muazzam bir çaba sarf ettiğini de eklemek istiyorum bu arada. 40 yıllık beşiktaşlı vefası gösteriyor, çünkü ilk kez bir kulüpte el üstünde tutuldu. porto'ya asla dönmeyeceğini "orada bana kötü davrandılar" diyerek açıklamıştı sezon ortasında.

şahsi kanaatim pepe iyi bir profesyonel olarak kariyeri için iyi olan sözleşmeyi imzalayacaktır. eğer para için torino'da beyaz bir yedek kulübesini tercih ederse mario gomez'in yaptığı gibi bir hataya düşmüş olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About