12 Temmuz 2017 Çarşamba

Beşiktaş kaç forma sattı

Güncelleme 21/11/2017   18:00 itibarı ile forma satış rakamı 313.337 (faturalı çıkış)

Kartalyuvasi.com.tr de 150 tl üzeri alışverişlerde kargoların bedava olması internet üzerinden siparişlerde patlamaya yol açtı. Yıldızlarımızın formalarla sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar taraftarlarımızı forma almak konusunda daha istekli duruma getirdi..

3 ncü gün editi: formalara talep artarak devam  ediyor mağazalara yoğun ilgi var  resmi hesapta 7 kat fazla ilgi var  diyerek  konuyu resmileştirdi.internet üzerinden  ciddi satış var, beyaz forma uçuyor.


Formalarımız çıktı 2018 sonu hedefimiz minumum 500.000 forma Şampiyonluğun yine 1 numaralı adayı olan son 2 yılın şampiyonu Beşiktaşımız dün görücüye çıkardığı formalara büyük ilgi var 76 mağaza kartalyuvasi.com.tr ve Avrupa'da satışa çıkan formalarımız kapış kapış gidiyor kartal yuvası ümraniye ve ataşehir ile direkt görüştük en çok beyaz formaya talep var çubuklu formada aynı oranda satılıyor mağazalar net rakam veremiyorlar ama tüm mağazalara dağıtılan partiler ve net üzerinden yapılan satışlarla Beşiktaşımızın daha ilk günden 10 bin rakamını rahatça ulaşması bekleniyor, İstanbul İzmir Ankara mağazalarda yoğunluk olduğu twitter ve instagram a düşen binlerce resimdende belli zaten..

#HerkesKartalYuvasına
#500000Beşiktaşforması
#KartalYuvası

3 yorum:

  1. Adidas yerine Macron gelirse, bi de o zaman rakamlari görün!

    YanıtlaSil
  2. Katiliyorum. Macron çalıştığı küçük takima bile özenle yaklaşıyor.. 50-70 bin satanlara bile efsane formalar dizayn ediyorlar

    YanıtlaSil
  3. Keşke bir de güzel formalar tasarlasalar cenk ünal diye bir arkadaş var efsane formalar tasarlıyo keşke o tasarlasa formaları

    YanıtlaSil

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About