26 Nisan 2017 Çarşamba

Mehmet Demirkol: Ben böyle bir şey görmedim


Yorumcu Mehmet Demirkol, NTV Spor'daki Spor Servisi programında, PFDK'nın Başakşehirli futbolculara verdiği cezaları sert bir dille eleştirdi. İşte Mehmet Demirkol'un açıklamaları:
"Orada gazeteciler dayak yedi. Adam görevini yapıyor. Küfür edeni çekiyor ya da yumruk adanı çekiyor. Onun görevi o. Ama unutuldu gazetecinin görevi. Muhabir arkadaşımız da kalkmış Rize'den gelmiş. Bırak! Onlar sana gelsin."


"Volkan Babacan'ı efendi çocuk bilirdik. Havaları gördün mü? Emre Belözoğlu, 'Bizim yaptığımız da örnek olsun' diyor. Böyle bir kibir var mı? Bunlar inançlı arkadaşlar olduklarını söylüyorlar. Kibirden büyük günah var mı?"


"5 kişi bir adama saldırıyorsunuz. Bunu kim yapar. Allah hepsini ıslah etsin... Ne diyeyim! 5 kişisiniz, hepiniz sporcusunuz ve bir kişiye saldırıyorsunuz. Yahu parmağınızla indirirsiniz siz."


"Volkan herhalde kolu sakatlandı diye 'Zaten oynayamaz boşuna ceza vermeyelim' dediler. PFDK kendisini lağv etmiştir. Bana ceza verse ben tanımam. Hükümsüzdür çünkü. Bir de bu görüntülerin ortaya çıkmış hali. Bir de görmesek kim bilir nasıl cezalar verecekler."


"Ben teşekkür ettim önce Göksel Gümüşdağ'a. 'Cezasını biz veririz' dedi. Ama kandırıldık. Oyunmuş demek hepsi."


"Vallahi bravo. Tebrik ediyorum. Özür dilemeye gidiyorsun birine ve sonra 'Bak ben senden özür diliyorum' diyorsun. Bu artık başka bir varlığa dönüşmüş. Şaşkınlıkla izliyorum. Ben böyle bir şey görmedim. Orada yapma bari. Çıktıktan sonra yapma. Saldırdığın dövdüğün adama mikrofon tutturuyorsun. Saldırdığın, yerdeyken tekmelediğin adama 'Bunu da herkes yapmaz ha' diyorsun."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşınız.

About